Fricke: Trochę się obawiam, ale widać już postęp

sports news

Max Fricke stawia sobie ambitny cel w swoim pierwszym w karierze sezonie wśród najlepszych w cyklu Grand Prix.

– Miło jest mieć taką szansę, na którą pracowałem od dłuższego czasu. Chodzi o to by tam się utrzymać jak już się dostaniesz – podkreślił Fricke w rozmowie z oficjalnym serwisem Indywidualnych Mistrzostw Świata.

– Pierwszych sześciu zawodników pozostanie w cyklu i to jest mój cel numer jeden. Wtedy można się wspiąć do walki o medale – podkreślił Australijczyk.

– Wszyscy jesteśmy tam z tego samego powodu. Pragniemy wywalczenia mistrzostwa świata. To będzie pierwszy pełny rok w cyklu i widać już postęp. Trochę się obawiam, jednak mam nadzieję, że wykonam zadanie – stwierdził Fricke, który będzie równolegle startował również w eliminacjach do przyszłorocznego cyklu.

– Z niewielką ilością miejsc zapewniających pozostanie na pewno będzie ciężko. Myślę, że w tym roku wielu zawodników podejdzie w kwalifikacjach, jeśli tylko będzie mogło – podsumował Australijczyk.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.