Gasperini zostaje w Bergamo i podpisze z Atalantą nowy kontrakt

sports news

Gian Piero Gasperini zostaje w Atalancie Bergamo. Trener uzgodnił warunków nowego kontraktu z klubem z Lombardii – donosi “Sky Sport Italia”.

Spekulowało się, że szkoleniowiec trafi latem do AS Romy. Ostatecznie odrzucił on ofertę złożoną przez “Giallorossich”. Wpływ na to miał przede wszystkim awans Atalanty do Ligi Mistrzów.

Według “Sky Sport Italia” Gasperini podpisze z Atalantą nowy kontrakt do końca czerwca 2022 roku. Po jego parafowaniu ma zarabiać dwa miliony euro.

Gasperini miał ofertę pracy w Romie, ale zdecydował się ją odrzucić. Do pozostania w Bergamo przekonać miały go zapewnienia, że nie tylko jego najlepsi zawodnicy zostaną w klubie, ale drużyna zostanie jeszcze wzmocniona przed historycznym pierwszym sezonem dla klubu w Lidze Mistrzów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…