Gaston Ramirez: Sampdoria niczego nie ukryła

sports news

Gaston Ramirez pochwalił Sampdorię Genua za przejrzystość w informowaniu o sytuacji związanej z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Urugwajczyk ma jednak wątpliwości z transparentnością innych klubów Serie A.

Pozytywne wyniki testów uzyskali w ekipie z Ligurii Manolo Gabbiadini, Albin Ekdal, Antonino La Gumina, Morten Thorsby, Fabio Depaoli, Bartosz Bereszyński i Edgar Barreto. Cała drużyna została poddana samoizolacji, a po rządowych ograniczeniach dozwolone są tylko niezbędne podróże.

– Przeżywamy ciężkie chwile. Trudno słuchać o tylu zmarłych każdego dnia – wyznał Gaston Ramirez w rozmowie udzielonej „Il Secolo XIX”.

– Moja rodzina i ja mamy się dobrze. Stawiliśmy czoła naszej sytuacji kryzysowej z pogodą ducha. Sampdoria niczego nie ukryła. Postępowania wielu innych zespołów nie rozumiem. To brak szacunku dla tych, którzy byli transparentni i dla osób, które miały kontakt z zainfekowanymi – podkreślił Urugwajczyk.

– Ujawnienie, że masz wirusa, nie jest plamą w rejestrze skazanych, jest kwestią zdrowia i etyki. Jeśli chcesz wygrać wojnę, musisz odizolować zainfekowanych. Czy ktoś poważnie myśli, że tylko Sampdoria miała siedmiu chorych? – dodał Ramirez.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.