Włókniarz wsparł ratowników medycznych

sports news

Eltrox Włókniarz Częstochowa wspiera walkę z koronawirusem SARS-CoV-2 – poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Trzeci klub rozgrywek PGE Ekstraligi minionego sezonu postanowił pomóc miejscowej Stacji Pogotowia Ratunkowego i podarował pakiet niezbędnych artykułów.

Na ręce ratowników medycznych przekazane zostały żele do dezynfekcji, fartuchy, gogle, mydła antybakteryjne, rękawiczki, płyny do dezynfekcji, ręczniki papierowe oraz woda.

W transporcie powyższych produktów pomogła ARCZI Pizzeria&Restauracja, która również na co dzień wspiera służbę zdrowia w Częstochowie, dowożąc chociażby na Szpitalny Odział Ratunkowy pyszną i darmową pizzę.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.