Gattuso: Absolutnie nie możemy pozwolić sobie na błędy

sports news

AC Milan zagra na wyjeździe z ostatnim w tabeli Serie A Chievo Werona. Gennaro Gattuso, trener „Rossonerich”, powiedział, że jego podopieczni mają wszystko do stracenia w tym spotkaniu.

– To będzie bardzo trudny pojedynek. Chievo gra dobrze i nie ma nic do stracenia. Ten mecz będzie wymagał od nas wielkiej gry, ale także waleczności – powiedział Gattuso na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Absolutnie nie możemy pozwolić sobie na błędy. My, w przeciwieństwie do rywali, mamy wszystko do stracenia. Dlatego musimy zagrać z jasnym celem. Do derbów się przygotujemy, ale najbliższy mecz gramy w sobotę – podkreślił.

Jego podopieczni zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Nad czwartym Interem Mediolan mają punkt przewagi. – My, przede wszystkim, musimy myśleć tylko o sobie, a nie o innych. Nie zwracam uwagi na to, co dzieje się poza naszym klubem – przyznał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.