Gattuso: Awans do finału jest dla nas kluczowy

sports news

AC Milan zagra w środę u siebie z Lazio Rzym w rewanżowym meczu w półfinale Pucharu Włoch. Gennaro Gattuso, trener “Rossonerich”, powiedział, że w starciach z “Biancocelestimi” zawsze jest ostra walka.

– To jest dla nas kluczowe spotkanie. W pierwszym meczu mieliśmy problemy. Jednak we wszystkich starciach z tym rywalem jest ostra walką – powiedział Gattuso w rozmowie z “Milan TV”.

– Przystępujemy do rewanżu z wynikiem 0:0 z pierwszego meczu. Już o tym mówiłem wcześniej, ale trzeba dać z siebie wszystko, bo to jest ważne dla Milanu. Awans do finału jest dla nas kluczowym celem – podkreślił.

– Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Musimy jednak rozegrać świetne spotkanie – zaznaczył. Początek meczu na San Siro o godzinie 20.45.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…