Tottenham chce ponownie rozmawiać z Christianem Eriksenem o przedłużeniu kontraktu

sports news

Tottenham Hotspur ma nadzieję, na wznowienie rozmów z Christianem Eriksenem w sprawie przedłużenia kontraktu – donosi „Daily Star”. Obecna umowa środkowego pomocnika obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Spekuluje się, że reprezentant Danii najpewniej odejdzie latem z klubu z północnego Londynu. Nie można jednak wykluczyć, że zawodnik przedłuży swoją umowę, na co bardzo liczy menedżer „Kogutów”. Do tej pory jednak strony nie doszły do porozumienia.

– Mam nadzieję i chcę, aby Christian był z nami w przyszłości. Uważam, że obie strony są otwarte na rozmowy i zobaczymy, co się wydarzy – powiedział Pochettino, cytowany przez „Sky Sports”.

– Wiem, że jesteśmy blisko końca sezonu, więc jest dużo czasu na rozmowy. Najważniejsze dla niego, a także dla pozostałych zawodników, jest teraz koncentracja na osiągnięciu tego, czego chcemy. Przed nami wiele rzeczy i musimy skoncentrować się tylko na nich – podkreślił argentyński szkoleniowiec.

Eriksen w obecnym sezonie wystąpił w 44 meczach Tottenhamu we wszystkich rozgrywkach. 27-latek strzelił w nich dziewięć goli i zanotował 17 asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.