Gattuso może wrócić na ławkę trenerską

sports news

Telewizja „Sky Sport Italia” poinformowała, że Gennaro Gattuso może zostać nowym trenerem Udinese Calcio. Obecnie 41-latek pozostaje bez pracy.

Gattuso ma być głównym kandydatem na stanowisko szkoleniowca Udinese. Zarząd włoskiego klubu coraz mocniej rozważa zwolenienie Igora Tudora.

Jeśli tak się stanie, włodarze drużyny z Udine zgłoszą się do Gennaro Gattuso, który obecnie nie ma pracy i oczekuje na oferty.

41-latek ostatnio był trenerem AC Milan, skąd został zwolniony w maju.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.