Probierz: Musimy zagrać agresywnie

sports news

W 14. kolejce PKO Ekstraklasy Cracovia zagra u siebie z Lechią Gdańsk. Szkoleniowiec „Pasów” Michał Probierz przyznał na przedmeczowej konferencji prasowej, że spodziewa się trudnej przeprawy.

– Lechia ma stabilny zespół, z bardzo dobrymi skrzydłowymi. Czeka nas na pewno trudny pojedynek, musimy zagrać agresywnie – powiedział Michał Probierz.

– W tym tygodniu mamy już dwie wygrane i mam nadzieję, że zakończymy go trzecim zwycięstwem – dodał szkoleniowiec „Pasów”.

Michał Probierz ma coraz lepszą sytuację kadrową.

– Prawie wszyscy zawodnicy są już gotowi do gry. Po ostatnim treningu podejmiemy ostateczne decyzje kto będzie mógł wystąpić – podkreślał trener krakowskiego klubu.

(za:Cracovia).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.