Gattuso może zastąpić Beniteza

sports news

Gennaro Gattuso może zostać nowym trenerem Newcastle United – poinformował dziennik „La Gazzetta dello Sport”. Zastąpiłby on na tym stanowisku Rafę Beniteza.

Gattuso po zakończeniu tego sezonu najprawdopodobniej odejdzie z AC Milan. Włoski klub w jego miejsce chce zatrudnić szkoleniowca z większym nazwiskiem.

41-latek może szybko znaleźć nową pracę, ponieważ jest kandydatem na nowego trenera Newcastle United. „Sroki” prowadzą co prawda rozmowy z Rafą Benitezem o przedłużeniu umowy, ale negocjacje utknęły w martwym punkcie.

Jeśli nie uda ich się doprowadzić do osiągnięcia porozumienia, to wówczas angielski klub ma poprowadzić Gattuso.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.