Steven N’zonzi opuści AS Romę?

sports news

Włoski dziennik „La Gazzetta dello Sport” poinformował, że w nadchodzącym okienku Steven N’zonzi może opuścić AS Romę.

Francuski pomocnik dołączył do rzymskiego zespołu latem ubiegłego roku, ale jest on gotowy sprzedać piłkarzaatem tego roku. Cena, jaką „Giallorossi” chcieliby za niego otrzymać wynosi 18 milionów funtów.

Pozyskaniem 31-latka interesują się takie zespoły jak AS Monaco czy Arsenal FC.

N’zonzi wcześniej grał w Blackburn Rovers i Stoke City łącznie przez sześć lat, zanim dołączył do Sevilli FC w 2015 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.