„Gattuso nie zrobi dla Milanu nic więcej”

sports news

Massimo Ambrosini w rozmowie z dziennikiem „La Gazzetta dello Sport” wyjawił, że biorąc pod uwagę obecną sytuację AC Milan, trener Gennaro Gattuso nie może zrobić dla klubu nic więcej.

– Nie rozumiem krytyków pracy Gennaro Gattuso. Drużyna pod jego wodzą odzyskała mentalną siłę, świadomość, a przede wszystkim ducha walki. Musimy ocenić pracę trenera w odniesieniu do możliwości klubu i na ten moment on nie jest w stanie zrobić niczego więcej – ocenił były zawodnik „Rossonerich”.

41+latek jest szkoleniowcem mediolańskiego zespołu w listopadzie 207 roku i na tym stanowisku zastąpił Vincenzo Montellę. Obecnie ekipa z San Siro zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Serie A i ma na koncie 36 punktów.

Massimo Ambrosini oraz Gennaro Gattuso grali razem w AC Milan w latach 1999-2012.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.