Genesio: Messi nie będzie miał indywidualnego krycia

sports news

Trener Olympique Lyon Bruno Genesio z optymizmem przystępuje do rewanżu 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów w Barcelonie.

Pierwsze starcie tych drużyn na obiekcie siedmiokrotnych mistrzów Francji zakończyło się bez goli. „Les Gones” do awansu wystarczy każdy bezbramkowy remis na Camp Nou.

– Wiemy, co nas czeka. Wiemy, że będzie to trudne, będziemy musieli stawić czoła jednemu z najlepszych zespołów na świecie. Musimy zagrać własnym stylem – wyznał Genesio w rozmowie z „L’Equipe”.

– Będzie to wymagało wiele pokory, ale także wiele wzajemnego zaufania. Będziemy musieli dać z siebie wszystko i pokazać ludziom, którzy w nas wierzą, że dlaczego jesteśmy w tym miejscu – podkreślił opiekun „Les Gones”.

– Wszystko jest możliwe, ponieważ Manchester United prawie nie miał szans, a jednak to zrobił. To daje nam siłę i dodatkową nadzieję – kontynuował Genesio.

– Tym razem nie skończy się 0:0. Nie widzę nas grających na taki wynik z nadzieją na rzuty karne. Trzeba zachować spokój i nie możemy być zbyt pewni siebie. Messi nie będzie miał indywidualnego krycia, ale mamy plan, aby zmniejszyć wpływ jego gry – podsumował Genesio.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.