Get Well Toruń pokonał ROW Rybnik, bezbłędny Doyle

sports news

Get Well Toruń pokonał przed własną publicznością ROW Rybnik 53:37 w sobotnim sparingu rozegranym na Motoarenie.

Czterokrotnych mistrzów Polski do zwycięstwa poprowadził Jason Doyle. Australijczyk w czterech startach nie miał sobie równych i zdobył dwanaście punktów.

Taki sam dorobek, ale w pięciu biegach, zgromadził Niels Kristian Iversen. Duńczyk wygrał trzy wyścigi, podobnie jak Chris Holder, który pojawił się na torze cztery razy.

Wśród „Rekinów” najlepiej radzili sobie Troy Batchelor i Linus Sundstroem. Australijczyk i Szwed trzykrotnie ustawiali się pod taśmą i zgromadzili po siedem punktów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.