Madsen wygrał w Częstochowie, Lindgren i Łaguta na podium

sports news

Leon Madsen wygrał w sobotę Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego.

Duńczyk na torze w Częstochowie był najszybszy w czterech z pięciu wyścigów i zgromadził w sumie czternaście punktów.

Cztery biegi wygrał także Fredrik Lindgren, ale Szwed uzbierał „oczko” mniej od triumfatora i ostatecznie zajął drugie miejsce w turnieju.

Na podium zawodów stanął również Grigorij Łaguta. Rosjanin w trzech startach pokazywał plecy rywalom i zapisał na swoim koncie dwanaście punktów.

„Oczko” mniej od starszego z braci wywalczyli Andrzej Lebiediew i Adrian Miedziński. Obaj wygrali po dwa z pięciu swoich biegów i uzupełnili grono zawodników z dwucyfrowym dorobkiem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.