Giannis Antetokounmpo liczy na zatrzymanie najlepszych zawodników w Bucks

sports news

Milwaukee Bucks nie awansowali do Finałów NBA, przegrywając na Wschodzie walkę z Toronto Raptors. Giannis Antetokounmpo, lider „Kozłów”, ma nadzieję, że w klubie zostaną na kolejny sezon wszyscy najlepsi zawodnicy.

O to nie będzie wcale łatwo. Aż trzech koszykarzy z podstawowej piątki latem będzie mogło zmienić klub na zasadzie wolnego agenta. Są to Khris Middleton, Malcolm Brogdon i Brook Lopez, a także rezerwowy Nikola Mirotić. Nie wiadomo, czy w klubie z Wisconsin pozostanie także George Hill.

– Chcę, aby wszyscy wrócili na przygotowania do kolejnego sezonu – powiedział Antetokounmpo, cytowany przez „ESPN”.

– To jest wspaniała drużyna. To są zawodnicy pracujący dla zespołu, którzy są zwycięzcami. Mieliśmy świetną atmosferę. Ja chcę, aby oni dalej grali tutaj i zmierzam im to przekazać – dodał Grek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.