Gino Lettieri: Pierwsze dwa mecze zawsze są szczególne

sports news

Korona Kielce drugą część sezonu w LOTTO Ekstraklasie rozpocznie od wyjazdowego meczu z Arką Gdynia. Trener Gino Lettieri przyznał, że kluczowe będą pierwsze dwa spotkania.

– Sądzimy, że mieliśmy świetny obóz w Turcji, który bardzo dobrze przepracowaliśmy. Po powrocie było czuć, że zawodnicy byli zmęczeni, ale teraz z dnia na dzień to wygląda coraz lepiej. Pierwsze dwa mecze zawsze są szczególne, bo nigdy do końca się nie wie, gdzie stoi drużyna. Za dwa tygodnie będziemy dużo mądrzejsi – powiedział Gino Lettieri, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Jedziemy do Gdyni, aby wygrać. Długi czas bez zwycięstwa na tym terenie pokazuje, że o trzy punkty nie będzie łatwo. Nie boimy się jednak nadchodzącego starcia – dodał szkoleniowiec Korony. Kielczanie w Gdynii nie zdołali zwyciężyć od 2010 roku.
52- letni szkoleniowiec odniósł się również do ewentualnych transferów.

– Zawsze chcemy wzmocnić nasz skład. Jeśli zdarzy się taka możliwość na pewno to zrobimy – zapewnił Lettieri.

(za:korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.