Smółka: Cieszą mnie wyniki gier kontrolnych

sports news

Arka Gdynia rozpocznie tegoroczne zmagania w LOTTO Ekstraklasie od meczu z Koroną Kielce u siebie. Trener trójmiejskiego klubu Zbigniew Smółka jest zadowolony z okresu przygotowawczego.

– Dużo treningów, cieszą wyniki gier kontrolnych. Smutna informacja to na pewno ta, że kontuzję odniósł Mateusz Młyński będący w bardzo dobrej dyspozycji. Mam nadzieję, że szybko do nas wróci – powiedział Zbigniew Smółka, cytowany przez oficjalną stronę Arki.

– Przygotowujemy się normalnie. Wiadomo jakie warunki atmosferyczne są na początku rozgrywek, ale mamy świetną nawierzchnię Stadionu Rugby, która pomoże nam się optymalnie przygotować do tego spotkania i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku – dodał szkoleniowiec gdyńskiego zespołu.

Smółka podkreślał, żeby przywiązywać mniejszą uwagę do wyników sparingów, ponieważ poszczególne zespoły są w różnej fazie przygotowań.

– Ja przede wszystkim jestem bardzo zadowolony, jeżeli chodzi o zaangażowanie moich zawodników, dyscyplinę piłkarzy. Widzę same pozytywy zgrupowania – podsumował opiekun Arki.

(za:arka.gdynia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.