Giuseppe Iachini: Musimy zagrać wręcz perfekcyjnie

Szkoleniowiec US Palermo, Giuseppe Iachini przyznał tuż przed rywalizacją z AC Milan w ramach 4. kolejki włoskiej ekstraklasy, iż jego zespół musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, jeżeli chce na San Siro osiągnąć korzystny rezultat.

Po trzech rozegranych spotkaniach Rosanero plasują się na bardzo wysokim siódmym miejscu. Na tym etapie rozgrywek sycylijski zespół ma na swoim koncie siedem punktów, do prowadzącego Interu Mediolan traci dwa „oczka”.

– W sobotę z AC Milan musimy zagrać wręcz perfekcyjnie – powiedział Giuseppe Iachini, cytowany przez „Football Italia”. – Rossoneri mają w swoim składzie kilka indywidualności, a dodatkowo prowadzi ich świetny trener, Sinisa Mihajlović – kontynuował.

– Dlatego powtarzam swoim podopiecznym, że chcę zobaczyć wyśmienicie zorganizowany zespół, który bardzo dobrze radzi sobie zarówno z piłką, jak i bez niej – zaznaczył.

51-letni Włoch wypowiedział się również na temat sytuacji kadrowej przed niezwykle prestiżowym pojedynkiem ligowym – Franco Vazquez oraz Alberto Gilardino trenowali już w tym tygodniu. Gila potrzebuje jednak troszkę więcej czasu, aby powrócić do pełni zdrowia.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy