GKM i Apator zmierzą się w dwumeczu przed sezonem

sports news

Pierwszym przedsezonowym rywalem, na tle którego drużyna MrGarden GKM będzie mogła sprawdzić swoją formę, będzie ekipa Apatora Toruń – poinformował klub z Grudziądza na swojej oficjalnej stronie.

„Anioły” to tegoroczni spadkowicze z PGE Ekstraligi. Zbudowany skład w listopadowym okresie transferowym stawia ich jednak w roli faworytów zaplecza najsilniejszej ligi świata.

Testowy dwumecz z Apatorem wstępnie zaplanowano na weekend 21-22 marca. Kto będzie gospodarzem sobotniego spotkania, a gdzie oba zespoły zmierzą się w niedzielę, to zostanie ustalone w późniejszym terminie.

Pozostałymi rywalami „żółto-niebieskich” będą prawdopodobnie drużyny ekstraligowe. Konkretni przeciwnicy zostaną wybrani już po ustaleniu terminarza rozgrywek PGE Ekstraligi, który powinniśmy poznać w pierwszej połowie grudnia.

(za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.