Kante: Warszawa przypomina mi Barcelonę

sports news

– Warszawa w największym stopniu przypomina mi Barcelonę – wyznał Jose Kante w obszernej rozmowie udzielonej oficjalnej stronie Legii.

Gwinejczyk bardzo ceni sobie pobyt w stolicy Polski. – Możesz robić tutaj wiele rzeczy w wolnym czasie. Zależy, na co masz ochotę. Bardzo to doceniam, ponieważ nie lubię się nudzić – podkreślił napastnik stołecznej drużyny z Łazienkowskiej.

– W Płocku, podczas swojego drugiego sezonu w Wiśle, zdałem sobie sprawę, że nie mam tak wielu możliwości, dlatego starałem się znaleźć alternatywne sposoby przyjemnego spędzenia czasu. Spacerowałem po lasach, chodziłem wokół jezior. Właśnie w ten sposób mogłem czerpać przyjemność z pobytu w tym mieście – ujawnił były zawodnik także „Nafciarzy” z Mazowsza.

– W stolicy jest inaczej. Oczywiście, również zdarza mi się pójść do lasu lub nad wodę, ale oprócz tego mogę robić coś jeszcze – podsumował wątek Jose Kante, który jest również wielbicielem muzyki klasycznej.

– Czasami proponuję kolegom z drużyny wyjście do filharmonii, klubów jazzowych lub na Koncerty Chopinowskie, które odbywają się w Łazienkach. Niestety nikt nie chce iść ze mną i muszę robić to sam – dodał Gwinejczyk.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama