GKM nawet trzy tygodnie bez Łaguty

sports news

Artiom Łaguta jest już po operacji kontuzjowanego obojczyka w grudziądzkim szpitalu – poinformował GKM na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Przerwa w startach Rosjanina potrwa dwa lub nawet trzy tygodnie. Oznacza to, że wróci najszybciej na trzecią rundę PGE Ekstraligi.

Młodszy brat Grigorija złamał obojczyk podczas niedzielnego Memoriału im. Edwarda Jancarza. Reprezentant Rosji w trzecim wyścigu zaliczył upadek po starciu z Rafałem Karczmarzem i został odwieziony do szpitala, gdzie potwierdzono pierwsze diagnozy.

Podopieczni Roberta Kempińskiego rozpoczną nowy sezon PGE Ekstraligi wyjazdową konfrontacją w Lublinie, zaplanowaną na 5 kwietnia. Dokładnie tydzień później zespół z Pomorza podejmie forBET Włókniarz Częstochowa. Właśnie w tych spotkaniach Artiom Łaguta na pewno nie wystąpi.

(za facebook.com/GKMGrudziadzSA)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.