Matras: Rezerwowi Zagłębia mają potencjał i umiejętności

sports news

– Wiadomo, że pewien sentyment jest. W Zagłębiu są znajomi, z którymi jeszcze kilka miesięcy temu grałem, ale to wszystko zostaje w szatni – wyznał Mateusz Matras w rozmowie z oficjalnym serwisem Górnika Zabrze.

Czternastokrotni mistrzowie Polski w najbliższy wtorek zagrają o punkty na wyjeździe w Lubinie w ramach 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Gram teraz dla Górnika. To mój zespół. Zrobię wszystko, abyśmy wygrali, bo tego potrzebujemy. Reasumując, na boisku nie będzie więc sentymentu – zapowiada Matras.

– Musimy dobrze zacząć i wykorzystać swoje pierwsze sytuacje. Nasze mecze nieźle wyglądają. Stwarzamy sobie okazje, a wyniki często nie są zadowalające. Więc najważniejsze to wykorzystać to, co będziemy mieć – podkreślił podopieczny Marcina Brosza.

– To prawda, że w Zagłębiu nie zagra za kartki trzech podstawowych piłkarzy. Myślę jednak, że ten zespół ma na tyle szeroką kadrę, że nie będzie to wielki problem. Rezerwowi mają porównywalny potencjał i umiejętności. Po kontuzjach wracają również piłkarze, którzy w zeszłym sezonie grali regularnie. My więc musimy skoncentrować się na naszej dyspozycji i po prostu zagrać swoje – podsumował Matras.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.