„GKM zmierza w bardzo dobrym kierunku”

sports news

– Jest moc w GKM. To bardzo wyrównana drużyna – wyznał Piotr Markuszewski w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Grudziądza.

Były żużlowiec zespołu z Pomorza liczy na dobry wynik podopiecznych Roberta Kempińskiego w zmaganiach PGE Ekstraligi w 2019 roku.

– Jeśli wszyscy trafią z formą od początku sezonu, a nie tak jak miało to miejsce w zeszłym roku, to może być bardzo ciekawie – podkreślił Markuszewski.

– Najważniejsze jest, aby zawodnicy dobrze weszli w sezon z formą i nie nabawili się kontuzji. Wtedy zespół może osiągnąć naprawdę wiele – stwierdził były zawodnik ekipy z Pomorza.

– GKM zmierza w bardzo dobrym kierunku. Młoda myśl szkoleniowa i nowe pomysły sprawiają, że klub stał się bardzo mocną i stabilną marką na sportowej mapie Polski. To obecnie mądrze zarządzany i wypłacalny klub, a to się bardzo chwali. To jest najważniejsze, aby zawodnik skupił się wyłącznie na jeździe – dodał Markuszewski.

(za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.