Praszelik przedłużył kontrakt z Legią

sports news

Mateusz Praszelik przedłużył kontrakt z Legią Warszawa – poinformowali mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

18-letni ofensywny pomocnik parafował półtoraroczną umowę, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku. Zawarte porozumienie zakłada także opcję przedłużenia współpracy.

Rundę jesienną sezonu 2018/19 nastolatek spędził w rezerwach. Zagrał w dziesięciu meczach, w których zdobył cztery bramki.

– Podpisanie nowego kontraktu z najlepszym klubem w Polsce to dla mnie ogromna szansa, żeby dalej się rozwijać – wyznał Praszelik po złożeniu stosownych podpisów.

– Trenowanie z najwyższej klasy piłkarzami, obserwowanie jak poruszają się na boisku i jakie podejmują decyzje, jest dla mnie bezcenną lekcją. Cieszę się, że nadal będę występował przy Łazienkowskiej – dodał podopieczny Ricardo Sa Pinto.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.