GKSŻ nominowała zawodników do eliminacji IMŚ i IME

sports news

Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała oświadczenie w związku z wydarzeniami podczas nieudanej próby zorganizowania turnieju finałowego o Złoty Kask, który miał być krajową eliminacją do cyklu Grand Prix.

„Na kolejne posiedzenia zostaną wezwane osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie dotychczas rozegranych zawodów na torze w Pile w celu złożenia wyjaśnień” – głosi oficjalny komunikat.

„GKSŻ zaprosi również zawodników, którzy odmówili startu w zawodach, aby dogłębnie zapoznać się z ich stanowiskiem. Po przeprowadzonym postępowaniu wyda stosowny komunikat i poinformuje o dalszych krokach” – podkreślono.

„GKSŻ podejmie również decyzję o terminie i miejscu rozegrania finału Złotego Kasku. Nie możemy przejść obojętnie wobec tego wydarzenia i na pewno wyciągniemy daleko idące wnioski i konsekwencje. Komisja nie może godzić się na podważanie decyzji sędziów i komisarzy toru przez zawodników – zaznaczono.

„Na podstawie wyników półfinałów Złotego Kasku do eliminacji IMŚ nominowano Piotra Protasiewicza, Pawła Przedpełskiego, Szymona Woźniaka, Krzysztofa Buczkowskiego, Bartosza Smektałę i Jarosława Hampela” – ujawniono.

„Do eliminacji IME wylosowani zostali natomiast Bartosz Smektała, Janusz Kołodziej, Kacper Woryna, Tobiasz Musielak, Paweł Przedpełski, Dominik Kubera i Adrian Miedziński” – dodano w komunikacie.

(za polskizuzel.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.