PGE Ekstraliga: Lambert u boku Lamparta w Częstochowie

sports news

Duńczyk Mikkel Michelsen, Dawid Lampart oraz Szwed Andreas Jonsson poprowadzą pary Speed Car Motoru Lublin w piątkowym meczu trzeciej rundy PGE Ekstraligi w Częstochowie z miejscowym forBET Włókniarzem.

„Drugą linię” beniaminka utworzą Paweł Miesiąc, Brytyjczyk Robert Lambert oraz Wiktor Trofimow i Wiktor Lampart. W ekipie „Lwów” w tej roli wystąpią Paweł Przedpełski, Adrian Miedziński, Jakub Miśkowiak i Michał Gruchalski.

Duetami czterokrotnych mistrzów Polski pokierują natomiast Duńczyk Leon Madsen, Szwed Fredrik Lindgren oraz Słoweniec Matej Żagar. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18:00.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Częstochowie:

Speed Car Motor Lublin
1. Mikkel Michelsen
2. Paweł Miesiąc
3. Dawid Lampart
4. Robert Lambert
5. Andreas Jonsson
6. Wiktor Trofimow
7. Wiktor Lampart

forBET Włókniarz Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Paweł Przedpełski
11. Fredrik Lindgren
12. Adrian Miedziński
13. Matej Żagar
14. Jakub Miśkowiak
15. Michał Gruchalski

(składy za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.