Glik: Miejmy nadzieję, że to nowy początek tej drużyny

sports news

Reprezentacja Polski pokonała u siebie Macedonię Północną 2:0 i zapewniła sobie awans na Euro 2020. Obrońca Kamil Glik ma nadzieję, że te spotkanie będzie nowym początkiem dla „Biało-Czerwonych”.

– Pierwsze 45 minut wyglądało dobrze. Stworzyliśmy jakieś okazje i w zasadzie wiedzieliśmy, że musimy to kontynuować w drugiej połowie i jakieś bramki strzelimy – powiedział po spotkaniu Glik.

– Miejmy nadzieję, że ta drużyna tym meczem będzie miała swój nowy początek. Oczywiście te wyniki były, awansowaliśmy na Euro, ale nie zawsze ten styl był. Teraz na pewno za wynikiem szedł styl i mamy nadzieję, że poniżej pewnego poziomu nie będziemy schodzić – stwierdził.

Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie G ze zdobytymi 19 punktami. Nad drugą Austrią ma trzy punkty przewagi, a nad trzecią Macedonią Północną osiem. W listopadzie „Biało-Czerwoni” zmierzą się najpierw z Izraelem na wyjeździe, a następnie zagrają u siebie ze Słowenią.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.