Reca: Zrobiliśmy to, co zakładaliśmy

sports news

Arkadiusz Reca zaczął grać w barwach SPAL 2013 Calcio w Serie A i przeciwko Macedonii Północnej selekcjoner Jerzy Brzęczek wystawił go w podstawowym składzie na lewej stronie obrony. „Biało-Czerwoni” wygrali 2:0 i zapewnili sobie awans na mistrzostwa Europy 2020.

– Jestem bardzo zadowolony z tego co osiągnęliśmy. Zrobiliśmy to, co zakładaliśmy, czyli zagraliśmy na zero z tyłu – powiedział Reca.

– Udało nam się stworzyć kilka sytuacji. Część wykorzystaliśmy i przypieczętowaliśmy awans. Mimo niemożności strzelenia bramki i delikatnej frustracji, zawsze trzeba być skoncentrowanym, bo jeden głupi błąd i mogło się to gorzej dla nas zakończyć – przyznał.

– Jak mówiłem, udało nam się zagrać na zero, stworzyliśmy sytuacje i wygraliśmy – podsumował.

Polska zajmuje pierwsze miejsce w grupie G ze zdobytymi 19 punktami. Nad drugą Austrią ma trzy punkty przewagi, a nad trzecią Macedonią Północną osiem. W listopadzie „Biało-Czerwoni” zmierzą się najpierw z Izraelem na wyjeździe, a następnie zagrają u siebie ze Słowenią.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.