Górnik Zabrze – Korona Kielce – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce, czyli piąte spotkanie, szóstej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Górnik po pięciu kolejkach zajmuje 10. miejsce w tabeli, z dorobkiem siedmiu punktów. Natomiast Korona tylko z czterema „oczkami” plasuje się na 13. pozycji.

Typujemy, że w tym spotkaniu padną mniej niż trzy bramki. Jak zawsze zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy, ile goli padało w niedzielnych meczach zabrzan na swoim stadionie.

Typy na dziś

Widzimy, że wybranym zakresie padało średnio 2.83 gola mecz i w 50 procentach meczów strzelano więcej niż dwie bramki. Zerknijmy teraz ile goli padało w wyjazdowych meczach kielczan w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Tutaj również nie pada zbyt wiele bramek, bo średnio tylko 1.83 gola na mecz i tylko w jednym z sześciu meczów linią 2.5 gola była pokrywana.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Górnika z Koroną padną mniej niż trzy gole.

Górnik Zabrze – Korona Kielce, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Singiel na dziś: AC Milan – Torino http://bit.ly/2V11Swz #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Load More…