Górnik Zabrze – Korona Kielce – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce, czyli piąte spotkanie, szóstej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Górnik po pięciu kolejkach zajmuje 10. miejsce w tabeli, z dorobkiem siedmiu punktów. Natomiast Korona tylko z czterema “oczkami” plasuje się na 13. pozycji.

Typujemy, że w tym spotkaniu padną mniej niż trzy bramki. Jak zawsze zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy, ile goli padało w niedzielnych meczach zabrzan na swoim stadionie.

Typy na dziś

Widzimy, że wybranym zakresie padało średnio 2.83 gola mecz i w 50 procentach meczów strzelano więcej niż dwie bramki. Zerknijmy teraz ile goli padało w wyjazdowych meczach kielczan w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Tutaj również nie pada zbyt wiele bramek, bo średnio tylko 1.83 gola na mecz i tylko w jednym z sześciu meczów linią 2.5 gola była pokrywana.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Górnika z Koroną padną mniej niż trzy gole.

Górnik Zabrze – Korona Kielce, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…