Typy na dziś: Brondby – Aarhus

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 25. dzień sierpnia wybraliśmy z duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Brondby pokona przed własną widownią Aarhus. Ekipa z Kopenhagi ma już rozgrywki w europejskich pucharach za sobą i może skupić się na lidze. Tutaj od kilku lat jedynym rywalem, z którym walczy o mistrzostwo jest FC Kopenhaga. Reszta drużyn w lidze (jeszcze może poza Midtjylland), to głównie dostarczyciele punktów potentatom.

Brondby wygrało na swoim stadionie z tym przeciwnikiem aż cztery z pięciu ostatnich meczów. Dodajmy do tego, że Aarhus słabo prezentuje się na wyjazdach, bo w czterech meczach na obcych boiskach zdobył tylko dwa punkty.

Naszym zdaniem Brondby wygra dzisiejsze starcie. Może wywalczy skromne 1:0 lub 2:1, ale coś czujemy, że trzy punkty zostaną w stolicy Danii.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Brondby pokona na swoim stadionie Aarhus.

Brondby – Aarhus, typ: 1, kurs: 1.92.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…