Typy na dziś: Brondby – Aarhus

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 25. dzień sierpnia wybraliśmy z duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Brondby pokona przed własną widownią Aarhus. Ekipa z Kopenhagi ma już rozgrywki w europejskich pucharach za sobą i może skupić się na lidze. Tutaj od kilku lat jedynym rywalem, z którym walczy o mistrzostwo jest FC Kopenhaga. Reszta drużyn w lidze (jeszcze może poza Midtjylland), to głównie dostarczyciele punktów potentatom.

Brondby wygrało na swoim stadionie z tym przeciwnikiem aż cztery z pięciu ostatnich meczów. Dodajmy do tego, że Aarhus słabo prezentuje się na wyjazdach, bo w czterech meczach na obcych boiskach zdobył tylko dwa punkty.

Naszym zdaniem Brondby wygra dzisiejsze starcie. Może wywalczy skromne 1:0 lub 2:1, ale coś czujemy, że trzy punkty zostaną w stolicy Danii.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Brondby pokona na swoim stadionie Aarhus.

Brondby – Aarhus, typ: 1, kurs: 1.92.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”