Górnik Zabrze – ŁKS Łódź – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Górnik Zabrze – ŁKS Łódź, czyli siódme spotkanie dwunastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Górnik przed tym meczem z trzynastoma punktami zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. ŁKS jest na ostatniej pozycji z zaledwie siedmioma punktami.

My stawiamy, że w tym spotkaniu padną więcej niż dwie bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada w Zabrzu w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Otrzymaliśmy osiem meczów, w których średnio padało 2.5 gola na mecz. W pięćdziesięciu procentach tych pojedynków pokrywano linię 2.5 gola. Zobaczmy jeszcze na wyjazdowe mecze beniaminka z Łodzi.

Typy na dziś

Widzimy, że średnio w wyjazdowych meczach ŁKS-u padają trzy gole na mecz. Do tego w czterech z nich pokrywano linię 2.5 gola.

Dodajemy jeszcze, że w niedzielnych starciach, które sędziował Paweł Raczkowski strzelano średnio trzy gole na mecz.

W związku z tym stawiamy, że dziś w Zabrzu kibice zobaczą więcej niż dwa trafienia.

 Górnik Zabrze – ŁKS Łódź, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.73.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…