Gracia: Trudno zaakceptować stratę bramki po kilku sekundach

sports news

Watford FC zremisował u siebie z Southampton FC 1:1, zdobywając wyrównującą bramkę w 90. minucie. Javi Gracia, menedżer „Szerszeni”, powiedział, że utrata gola po kilku sekundach sprawiła, że musieli od razu zmienić swoją taktykę.

– Straciliśmy gola na samym początku spotkania, co zupełnie zmieniło nasz przygotowany plan. Trudno jest zaakceptować stratę bramki po upływie kilku sekund – powiedział Gracia, cytowany przez „BBC”.

– Jestem pewien, że Craig starał się szybko zagrać, a takie rzeczy czasem się dzieją. My w takich momentach musimy starać się być bardziej skoncentrowanym – dodał.

– Rywale grali lepiej i stwarzali sobie więcej sytuacji. Jednak w drugiej połowie się to zmieniło. Znaleźliśmy większy balans i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Strzeliliśmy już kilka goli na sam koniec meczów. To pokazuje nasz charakter – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.