Gracia: Zostaliśmy zdominowani przez Manchester City

sports news

Watford FC przegrał w finale Pucharu Anglii z Manchesterem City aż 0:6. Javi Gracia, menedżer „Szerszeni”, powiedział, że jego podopieczni zostali zdominowani przez rywali.

– W tym momencie wszyscy są bardzo smutni. Wiedzieliśmy przed meczem, że musimy rozegrać perfekcyjne spotkanie – powiedział Gracia, cytowany przez „BBC”.

– Dobrze zaczęliśmy, w pierwszych 10 minutach to my mieliśmy najlepszą sytuację do zdobycia bramki. Potem jednak rywale nas zdominowali – dodał.

– Bardzo trudno było nam naciskać rywali pressingiem, a to jest coś, co staramy się robić. Rywale byli od nas lepsi. Gratulacje dla nich, a my postaramy się o zwycięstwo kolejnym razem – podkreślił.

– Aby coś wygrać, najpierw musisz przegrać. W przyszłości postaramy się powalczyć o końcowy triumf – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.