Kompany: Nie jest łatwo o taki wynik

sports news

Manchester City pokonał Watford FC 6:0 w finale Pucharu Anglii i sięgnął po krajową potrójną koronę. Vincent Kompany, kapitan „Obywateli”, pochwalił po spotkaniu menedżera Pepa Guardiolę.

– Nie jest łatwo osiągnąć taki wynik. Cóż to jednak był za sezon dla tego wielkiego klubu – powiedział Kompany, cytowany przez „BBC”.

– Wszystko zaczyna się od menedżera. To on wyznacza standardy na początku sezonu. To jest dla mnie najlepsza drużyna na świecie – podkreślił reprezentant Belgii.

– Wyznaczamy tak wysokie standardy przez bardzo długi czas. Nie przez jeden rok, ale obecnie już przez dwa lata – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.