Grajczonek: Uwolniłem się od koronawirusa

sports news

Josh Grajczonek ujawnił w mediach społecznościowych, że był zakażony wirusem COVID-19. Wcześniej chorobę potwierdził również Duńczyk Nicki Pedersen.

Australijczyk w sezonie 2020 reprezentuje barwy pierwszoligowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

– Uwolniłem się od koronawirusa, pielęgniarki mnie wypisały i teraz mogę wrócić do normalności – napisał żużlowiec z polskim paszportem na Instagramie.

– Dosyć ciężko toczyć walkę z czymś, co nie ma żadnych objawów. Niesamowite jest również to jak ludzie lubią plotkować w takich czasach – dodał Grajczonek.

(za instagram.com/joshg_28)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.