Sponsor Rakowa kupił i przekazał sprzęt do walki z pandemią

sports news

Sponsor Rakowa Częstochowa przekazał sprzęt za 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem SARS-CoV-2 – poinformował beniaminek PKO Ekstraklasy na swojej oficjalnej stronie.

Firma x-kom zakupiła defibrylatory z monitorem EKG, łóżka do intensywnej terapii wraz z materacami z systemem regulacji ciśnienia, zapobiegającym odleżynom oraz mobilne ssaki chirurgiczne, statywy infuzyjne, 1000 przyłbic, 24 tysiące maseczek i 8 tysięcy litrów płynu do dezynfekcji.

Żeby całkowicie wypełnić specjalnie wynajętego TIR-a, dołożono jeszcze dwie palety wody mineralnej, dla pracowników i pacjentów szpitali.

– Podziwiam pracę wszystkich pracujących w szpitalach, a szczególnie tych naszych, częstochowskich. Zapytaliśmy czego dokładnie im brakuje i właśnie dlatego mam pewność, że nasze dary pomogą w walce z wirusem – powiedział Michał Świerczewski, prezes x-komu.

– Cieszymy się, że odzew pomocy płynie ze strony różnych środowisk i społeczności częstochowskich. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Wsparcie x-komu traktuję też jako pomoc od Rakowa Częstochowa. Osobiście bardzo cieszy także poczucie, że z klubem jesteśmy bardzo bratersko związani, zarówno w dobrych jak i ciężkich czasach – dodał dyrektor Miejskiego Szpitala Zespolonego Wojciech Konieczny.

(za rakow.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.