Grosicki ma odejść latem z Hull City

sports news

Lokalny dziennik „Hull Daily Mail” poinformował, że Kamil Grosicki w letnim oknie transferowym opuści Hull City.

Dziennikarze są przekonani, że Polak w barwach „Tygrysów” zagrał po raz ostatni przeciwko Bristol City. Schodząc z boiska dostał duże brawa od fanów, co ma potwierdzać, że w nowym sezonie zagra już w innym zespole.

Skrzydłowy ma z angielskim klubem jeszcze przez rok ważną umowę. Dla Hull City to ostatnia okazja, by zarobić jeszcze na sprzedaży Polaka, który dodatkowo ma wysoki kontrakt indywidualny.

Grosicki gra w barwach „Tygrysów” od 2017 roku. Łącznie wystąpił w 93 spotkaniach, w których zdobył 18 bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.