Wenger dwukrotnie odmówił Fulham FC

sports news

Włodarze Fulham FC dwukrotnie składali propozycję objęcia drużyny Arsenowi Wengerowi. Szkoleniowiec, który obecnie jest bez pracy za każdym razem odmawiał – poinformował dziennik „Daily Mail”.

Fulham FC po raz pierwszy próbował przekonać Francuza jeszcze przed zatrudnieniem Claudio Ranieriego.

Ostatnio przedstawiciele „The Cottagers” ponownie zgłosili się do Wengera, mimo że zespół został zdegradowany z Premier League. Szkoleniowiec po raz kolejny odmówił.

Ekipa z Craven Cottage zagra w przyszłym sezonie w Championship. Włodarzom marzy się, by drużynę poprowadził trener z głośnym nazwiskiem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.