Guilherme Siqueira zostanie wypożyczony do Juventusu

Guilherme Siqueira już wkrótce dołączy do Juventusu Turyn na zasadzie rocznego wypożyczenia – donosi “La Gazzetta dello Sport”.

Na umowie co prawda brakuje jeszcze podpisów zainteresowanych stron, ale transakcja ma zostać sfinalizowana według najnowszych informacji w ciągu najbliższych 48 godzin. Kontrakt zawiera opcję rocznego wypożyczenia i późniejszy obowiązek wykupu zawodnika.

Brazylijczyk brał aktywny udział w przedsezonowych przygotowaniach Atletico Madryt. W sobotę nie pojawił się jednak w żadnym ze spotkań towarzyskich Los Colchoneros. Wówczas drużyna z Madrytu mierzyła się z CD Leganes, CD Guadalajara oraz Realem Sociedad.

29-latek przybył na Vicente Calderon w lipcu 2014 roku za około siedem milionów funtów. W poprzednim sezonie Primera Division rozegrał 25 meczów, w których strzelił jedną bramkę.

Hiszpańskie media spekulują, iż odejście doświadczonego obrońcy ma ścisły związek z powrotem do klubu Filipe Luisa, który ma mieć zagwarantowane miejsce w wyjściowym składzie.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…