Hampel złamał łopatkę i czeka go dłuższa przerwa

sports news

Jarosław Hampel złamał łopatkę – potwierdziła oficjalna strona Fogo Unii Leszno.

Dwukrotny indywidualny wicemistrz świata kontuzji doznał w Ostrowie Wielkopolskim, podczas eliminacji do Złotego Kasku.

Wychowanek Polonii Piła w swoim drugim starcie w tych zawodach uczestniczył w kolizji z Szymonem Woźniakiem i po upadku został odwieziony do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie łopatki.

Hampela czeka teraz dłuższa przerwa i na pewno nie wystąpi podczas inauguracji nowego sezonu PGE Ekstraligi, który zaplanowano na najbliższy weekend.

(za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.