Priemier Liha: Kędziora w jedenastce rundy zasadniczej

sports news

Prawy obrońca Dynama Kijów Tomasz Kędziora znalazł się w najlepszej jedenastce rundy zasadniczej Priemier Lihi. Zestawienie opublikowano w oficjalnych kanałach informacyjnych ukraińskiej ekstraklasy.

Reprezentant Polski rozegrał w tym sezonie 19 spotkań, strzelił dwa gole. Jest jedynym zawodnikiem Dynama Kijów, który znalazł się w najlepszej jedenastce fazy zasadniczej rozgrywek.

Zestawienie jest zdominowane przez graczy Szachtara Donieck. Lider Premier Lihi reprezentuje aż ośmiu graczy. Dynamo jest drugie ze stratą siedmiu punktów.

Tomasz Kędziora występuje w zespole z Kijowa od lipca 2017 roku. Trafił tutaj z Lecha Poznań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.