Hamrol ma opuścić Koronę po sezonie

sports news

Matthias Hamrol w rozmowie z klubową telewizją Korony Kielce przyznał, że po zakończeniu obecnego sezonu najprawdopodobniej zmieni barwy klubowe.

– Wygląda na to, że nie zostanę. Podjąłem taką decyzję – oznajmił Matthias Hamrol.

– Nie wiem, czy to pieniądze są problemem. Mam jednak tylko jedną karierę i dziękuję bardzo za możliwość pokazania swoich umiejętności. Teraz czas na kolejny krok. Nie wiem jeszcze, gdzie będę występował w kolejnym sezonie – wyjaśnił golkiper Korony, który w tym zespole rozegrał 31 spotkań.

W meczu z Miedzią Legnica w kieleckiej drużynie w bramce staną Paweł Sokół lub Jakub Osobiński.

(za: Korona Kielce).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.