Runjaić: Liczymy na dobry wynik w Białymstoku

sports news

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić przed meczem ligowym z Jagiellonią Białystok przyznał, że cześć zawodników przed tym spotkaniem zagra w drugim zespole „Portowców”.

– Teraz przed nami kolejny trudny mecz, ale nie jedyny. Cieszymy się, że będziemy mogli się zaprezentować. Liczymy na dobry wynik – powiedział Kosta Runjaić, cytowany na oficjalnej stronie klub.

Trener Pogoni przed spotkaniem z Jagiellonią pozwoli kilku zawodnikom zagrać w meczu rezerw.

– Będą mieli możliwość rozegrać pełne 90 minut na głównej płycie boiska. Jest to rywalizacja w trakcie meczu, więc jest to inna sytuacja, niż w trakcie treningu. Cieszymy się, że będą mieli okazję do występu – wytłumaczył Runjaić.

(za:pogonszczecin.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.