Hamza Hamzaoglu: Faworyt nie zawsze wygrywa

Szkoleniowiec Galatasaray Stambuł, Hamza Hamzaoglu zapewnił, że choć jego drużyna nie jest faworytem wtorkowego spotkania z Atletico Madryt, na boisku zrobi wszystko, aby zdobyć komplet punktów.

– Atletico może być uznawane za faworyta, jednak faworyt nie zawsze wygrywa. Nasz stadion tętni życiem podczas każdego spotkania Ligi Mistrzów i jestem przekonany, że kibice cały czas będą nas wspierać – powiedział Hamza Hamzaoglu cytowany przez hiszpański „AS”.

– Mam wiele szacunku do Diego Simeone. Wiemy z kim będziemy rywalizować i mamy świadomość, że nie będzie to łatwe spotkanie, jednak uważam, że możemy ich pokonać. Jesteśmy drużyną, która zawsze próbuje atakować i zdominować grę. Przeciwnik może nas ukarać za taki styl, ale my pozostaniemy wierni swojej filozofii – dodał.

– Doskonale wiemy, że w ciągu kilku ostatnich lat Atletico znacznie poprawiło swoją grę. Wyjdziemy na boisko bardzo zmotywowani i zaprezentujemy się najlepiej jak potrafimy – podkreślił.

Mecz Galatasaray z Atletico Madryt odbędzie się we wtorek o godz. 20:45. W drugim spotkaniu grupy C Benfica Lizbona zmierzy się z FK Astaną, która debiutuje w najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie.