Hansi Flick: Będziemy gotowi na wznowienie rozgrywek

sports news

Trener Bayeru Monachium Hansi Flick na specjalnej wideokonferencji zorganizowanej w siedzibie klubu odpowiadał na pytania dziennikarzy.

54-letni szkoleniowiec wyraził nadzieję, że niebawem rozgrywki Bundesligi zostaną wznowienie.

– Oczywiście mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ponownie grać w piłkę. DFL utworzyło w tym celu grupę roboczą. Otrzymamy jasne wytyczne, dotyczące tego, jak powinniśmy się zachowywać. W związku z tym musimy również być otwarci na pewne zmiany. Uważam, że kiedy wznowimy rozgrywki, to będziemy na to gotowi – powiedział Flick.

W miniony piątek FC Bayern przedłużył umowę z Hansi Flickiem do 30 czerwca 2023 r.

– Mieliśmy bardzo dobre negocjacje, pełne zaufania. Uważam, że jako zespół jesteśmy na dobrej drodze i mamy świetne podstawy. Bayern oczekuje sukcesu, który jest również moim celem. Każdy, kto tu pracuje, koncentruje się na sukcesie i jest oceniany przez jego pryzmat – dodał szkoleniowiec Bawarczyków, który opowiedział również o treningach, do których w tym tygodniu wrócili jego podopieczni.

– Przestrzegamy wszystkich wytycznych, które obecnie obowiązują. Unikamy kontaktu fizycznego i skupiamy się bardziej na aspektach technicznych. Po trzech tygodniach cyber treningów dobrze jest wrócić na boisko i założyć buty piłkarskie. To dobra zmiana dla graczy, a my staramy się oferować im zróżnicowany trening – zakończył Hansi Flick.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama