Eredivisie wróci w połowie czerwca

sports news

Królewski Holenderski Związek Piłki Nożnej (KNVB) poinformował we wtorek, że zamierza dokończyć rozgrywki Eredivisie.

Jednocześnie zapowiedziano, że do 1 czerwca nie zostaną w Holandii rozegrane żadne mecze, nawet bez udziału publiczności. KNVB liczy, że zespoły będą mogły wrócić do treningów w maju.

Według władz holenderskiego futbolu, wznowienie rozgrywek Eredivisie może nastąpić w połowie czerwca. Do końca sezonu ligowego w Holandii pozostało jeszcze osiem kolejek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama