Hazard: Wolelibyśmy uniknąć PSG

Pomocnik Chelsea FC, Eden Hazard przyznał w ostatnim wywiadzie, że na obecnym etapie Ligi Mistrzów wolałby uniknąć starcia z Paris Saint-Germain.

Obie ekipy zmierzą się ze sobą w najbliższy wtorek na Parc des Princes. W ubiegłorocznym dwumeczu lepsi okazali się podopieczni Laurenta Blanca.

– Po losowaniu wszyscy w Chelsea myśleli: “tylko nie PSG! dlaczego znowu oni?”. Nadal pamiętamy rywalizację z poprzedniego sezonu – powiedział 25-latek w rozmowie z “Le Parisien”.

– Wtedy wszystko było w naszych rękach. Graliśmy na Stamford Bridge, a nasi rywale musieli sobie radzić w dziesiątkę. Odpadliśmy przez dwa rzuty rożne, choć zwykle jesteśmy silni w tych fragmentach gry – dodał.

– Wiemy, że PSG to zespół, którego w tym sezonie należy się obawiać. Wygrał wszystkie swoje mecze i ma znakomitych zawodników na każdej pozycji. W tym momencie stoi na równi z Realem Madryt i Barceloną. Choć nasi rywale są faworytem, nie należy nas skreślać. My również posiadamy utalentowanych piłkarzy – podsumował.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…