Hebert: Mile wspominam pobyt w Piaście

sports news

Wisła Kraków już jutro zmierzy się z Piastem Gliwice. Spotkanie z Piastem będzie wyjątkowe szczególnie dla defensora Białej Gwiazdy, Heberta, który w przeszłości występował w klubie z Gliwic.

– Pobyt w Piaście to był najlepszy okres w moim życiu, zarówno pod względem piłkarskim, jak i osobistym. Wiele się wydarzyło podczas mojego pobytu w Piaście. Jestem naprawdę wdzięczny za wszystko, co tam dla mnie zrobili zarówno wszyscy ludzie związani z klubem, jak i kibice – przyznał.

– Myślę, że Piast ma solidny zespół. Należy im się szacunek za zdobycie mistrzostwa, ale jesteśmy gotowi, by zmierzyć się z każdym zespołem w lidze. Wisła to wielki klub i tak właśnie będziemy grać – jak wielki zespół. To jest to, co robimy, niezależnie od tego, kto jest po drugiej stronie boiska – dodał defensor Wisły.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.