Hebert: Wsparcie kibiców było nieocenione

Piast Gliwice pokonał na własnym stadionie Lechię Gdańsk 2:1 (1:1). Zdaniem środkowego obrońcy Piastunek, Heberta spory udział w tym zwycięstwie mają kibice, którzy swoim dopingiem dodali im wiatru w żagle.

Niebiesko-czerwoni po dziewięciu rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 21 punktów i są liderami Ekstraklasy. Nad drugą w tabeli Legią Warszawa podopieczni Radoslava Latala mają sześć “oczek” przewagi.

– Teraz w głowach mamy tylko kolejną ligową potyczkę ze Śląskiem Wrocław. Przed nami ciężka praca na treningach i wiele trudnych spotkań do rozegrania – powiedział Hebert, cytowany przez oficjalną stronę internetową gliwickiego zespołu.

– Wsparcie kibiców było nieocenione. Nie za bardzo jednak wiem, dlaczego zaczęli doping z takim opóźnieniem. Potrzebujemy ich zwłaszcza w meczach, które gramy u siebie. Ale kiedy czerwoną kartkę dostał “Neszpi” (Martin Nespor), to ich doping sprawił, że graliśmy dalej 11 na 11 – kontynuował.

– Nie liczymy na to, że Śląsk będzie zmęczony. Na pewno poradzą sobie z tą sytuacją, dlatego musimy być w pełni skoncentrowani. Śląsk ma bardzo dobrych piłkarzy. Ja natomiast muszę przede wszystkim uważać na napastników. Jest tam m.in. Flavio Paixao – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…